بلیت فینال جام جهانی تمام شد

۳۶ساعت پس از شروع آخرین مرحله فروش بلیت مسابقات فوتبال جام جهانی ۲۰۱۰، حدود ۱۳۰ هزار قطعه از جمله تمامی بلیت های مسابقات مرحله نیمه نهایی و همچنین فینال به فروش رسید.

سایت فیفا اعلام کرده است که بلیت ۲۹ مسابقه از ۶۴ دیدار این رقابت ها از جمله تمامی بازی هایی که قرار است در شهرهای ساحلی کیپ تاون و دوربان برگزار شود، فروخته شده است. تمامی بلیت های بازی افتتاحیه بین دو تیم آفریقای جنوبی به عنوان میزبان و مکزیک هم که قرار است روز ۱۱ ژوئن (۲۱ خرداد) در ورزشگاه «ساکر سیتی»شهر ژوهانسبورگ برگزار شود، به فروش رسیده است.

بر اساس اعلام فیفا، بلیت یک بازی یک چهارم نهایی و دیدارهای پلی آف برای رده سوم و چهارمی و همچنین تعدادی از مسابقات مرحله یک هشتم نهایی و گروهی همچنان در دسترس است. علاوه بر این بلیت مسابقاتی که از محبوبیت کمتری برخوردارند مثل کره جنوبی مقابل یونان و بازی پاراگوئه برابر نیوزیلند، در معرض فروش است.

مسئولان برگزاری مسابقات جام جهانی ابراز اطمینان کرده‌اند که تمامی ورزشگاه ها در جریان انجام این رقابت ها پر خواهند شد از این رو ممکن است تعدادی از بلیت ها را به صورت رایگان در اختیار مدارس یا موسسات خیریه قرار دهند.

/ 0 نظر / 9 بازدید