ونگر و آقای خاص گزینه جانشینی پیگرینی

آرسن ونگر همانند گذشته علاقه‌ای به مربیگری در رئال مادرید ندارد.

حذف کهکشانی‌ها در دور یک هشتم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا شایعه‌های تازه ای را درباره این تیم مادریدی به راه انداخت. شایعه‌هایی که همگی بر سر تعیین جانشین احتمالی مانوئل پیگرینی مطرح می‌شوند. سران باشگاه رئال مادرید و از جمله خورخه والدانو، مدیر ورزشی رئال اعلام کرده‌اند به مربی شیلیایی خود تا پایان فصل جاری رقابت‌های لالیگا وفادار خواهند ماند. اما این که چه کسی پس از او هدایت تیم مادریدی را برعهده خواهد گرفت، معلوم نیست. گزینه‌های احتمالی ژوزه مورینیو و آرسن ونگر هستند. هر چند این خبرها با واکنش سرد سرمربی فرانسوی توپچی‌های لندن همراه شده است.

ونگر در گفت‌وگو با پایگاه اینترنتی Sky Sports عنوان کرد: آنها باید من را راحت بگذارند. همواره به قراردادم وفادار خواهم ماند و از همین رو تا ۲۰۱۱ در آرسنال می‌مانم. به هیچ عنوان قراردادم را فسخ نمی‌کنم.

او تاکنون بارها و بارها با پیشنهاد مادریدی‌ها رو به رو بوده اما هر بار آنها را نپذیرفته است: این قصه‌پردازی‌ها در زمانی نامناسب به سراغم می‌آیند. تمرکز من در حال حاضر به طور کامل روی بازی با هال سیتی است. آنها اگرچه همانند رئال مادرید مطرح و مدعی نیستند اما، در زندگی‌ما نقش به مراتب با اهمیت‌تری را ایفا می‌کنند.

ونگر همچنین درباره ناکامی اخیر رئال در لیگ قهرمانان اروپا گفت: این نشان می‌دهد که با ۲۴۰ میلیون پوند هم نمی‌توان لیگ قهرمانان را خریداری کرد. در اروپا تضمینی برای موقعیت وجود ندارد. وقتی هر سال این رقم خرج و هزینه می‌شود، زمانی نتیجه به دست می‌آید اما در حال حاضر آنها کارشان را سخت می‌کنند. ما در پنج سال اخیر در یک فینال حاضر بوده‌ایم؛

یک بار هم در نیمه نهایی و دو بار در یک چهارم نهایی. در انگلیس این موضوع به ندرت موفقیت تلقی می‌شود اما این ثباتی است که به سختی به دست می‌آید.

/ 0 نظر / 8 بازدید