دایی: استیل آذینی ها که می گفتند فلان ستاره را دارند، ادعایشان را در زمین نشان

علی دایی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پیش از بازی با استیل آذین ادعا نکرده بودیم فلان بازیکن و فلان ستاره را داریم و خوشحالم بازیکنانم در زمین کیفیت شان را به رخ حریف کشیدند.

وی پس از دیدار تیم های پرسپولیس واستیل آذین اظهار کرد: تیم ما در این مسابقه صاحب موقعیت های گلزنی زیادی شد همه دیدند که ما در نیمه نخست چه فرصت هایی را از دست دادیم و موقعیت تک به تک هم داشتیم. ما در نیمه دوم هم صاحب توپ و میدان بودیم و چند فرصت تک به تک دیگر به دست آوردیم اما متاسفانه در این مسابقه هم به مانند چند بازی گذشته توپ های ما تبدیل به گل نشد.

او افزود: مشکل عدم گل نزدن از بازی با سایپا برای پرسپولیس به وجود آمد. ما در تمرینات اخیر روی این مساله کار کردیم اما هنوز نتوانستیم به آنچه که می خواهیم برسیم؛ اما در هر حال در این مسابقه پرسپولیس از نظر فنی بهتر از استیل آذین بود ما شرمنده هواداران شدیم این همه تماشاچی به عشق پرسپولیس برای بردن تیمش می آید و واقعا این تیم بزرگ باید در همه بازی های لیگ پیروز باشد.

ما می دانیم هواداران فقط انتظار برد از تیم ما را دارند؛ آنها از راه های دور به استادیوم می آیند و در این شرایط جوی می نشینند و تیم شان را تا آخرین لحظه تشویق می کنند. در چنین شرایطی ما نباید به این راحتی موقعیت های گلزنی مان را از دست بدهیم و بهتر است بیشتر دقت کنیم.وی در ارزیابی از تیم استیل آذین گفت: آنها غیر از یک فرصتی که روی یک ضربه کرنر به دست آوردند، موقعیت گلزنی دیگری نداشتند و این استیل آذین ها بودند که پیش از این بازی مصاحبه می کردند که ما فلان بازیکن و ستاره را داریم و حتما این بازی را می بریم؛ اما خوشحالم که بازیکنان پرسپولیس تمام ادعاهایشان را در زمین نشان دادند و کیفیت شان را به رخ حریف کشیدند.دایی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا واقعا موقعیت پرسپولیس بیش از استیل آذین بود و فکر نمی کنید ۲ تیم از فرصت های گلزنی برابری برخوردار بودند، پاسخ داد: فکر می کنم شما بازی را درست ندیدید. اگر مجدد آن را تماشا کنید متوجه خواهید شد که پرسپولیس تا چه اندازه موقعیت گلزنی داشت و از این حیث چقدر از حریف بهتر بود.

دایی درباره تاثیر غیبت هوار ملامحمد و کریم باقری در ترکیب تیمش اظهار کرد: قطعا نبود این ۲ بازیکن برای ما بسیار تاثیرگذار بود مطمئنم اگر کریم در این مسابقه بازی می کرد می توانست برخی از آن موقعیت های صددرصد گلزنی را تبدیل به گل کند.سرمربی پرسپولیس همچنین در مورد داوری این مسابقه گفت: معتقدم در برخی از صحنه ها داور باید به بازیکنان حریف کارت زرد نشان می داد و شاید از دادن ۳ ، ۴ کارت به بازیکنان استیل آذین در این مسابقه پرهیز کرد.

/ 0 نظر / 16 بازدید