تاتنهام۲- چلسی۱؛ تاتنهام برنده داربی لندن

ر تنها دیدار باقی مانده از رقابتهای شنبه شب لیگ برتر، تاتنهام موفق شد تا با نتیجه ۱-۲ از سد میهمانش چلسی عبور کند.

اولین گل این دیدار را جرامین دفو در دقیقه ۱۵ از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند و بیل در دقیقه ۴۴ برای دومین بار برای تاتنهام گلزنی کرد.

این دیدار که دیدار پر برخوردی نیز بود یک اخراجی هم داشت و در جریان بازی،بازیکنان دو تیم چندین بار با یکدیگر درگیر شدند. در دقیقه ۶۷ بازی بود که جان تری، کاپیتان آبی پوشان با دریافت دومین کارت زرد و در نتیجه کارت قرمز مجبور به ترک زمین مسابقه شد و چلسی از دقایق میانی نیمه دوم بازی را ده نفره دنبال کرد.

تلاشهای شاگردان آنچلوتی برای رسیدن به گل خیلی دیر ثمر داد و فرانک لمپارد در دقیقه ۹۰ موفق شد تا اولین گل تیمش را به ثمر برساند. گلی که فایده چندانی برای چلسی نداشت و نتوانست امتیازی را برای این تیم به ارمغان بیاورد.

بدین ترتیب فاصله تیمهای صدرنشین فوتبال جزیره نیز کاهش یافت و نتیجه داربی لندن باعث شادمانی یونایتدی ها نیز شد، چرا که بدین ترتیب فاصله در صدر جدول به یک امتیاز رسید.

در حال حاضر چلسی با ۷۷ امتیاز صدرنشین است. یونایتد با ۷۶ امتیاز دررده دوم قرار دارد و تیمهای آرسنال ، تاتنهام و سیتی با یک بازی کمتر ، به ترتیب با ۷۱، ۶۴ و ۶۲ امتیاز در رده های بعدی هستند.

شکست سیتی و پیروزی تاتنهام در دیدارهای هفته سی و پنجم رقابتهای لیگ برتر باعث شد که سیتی جایگاهش در رده چهارم جدول را به تاتنهام تقدیم کرده و به رده پنجم سقوط کند و در این هفته های پایانی مانچو و شاگردانش می بایست برای کسب سهمیه حضور در رقابتهای فصل بعد لیگ قهرمانان اروپا نهایت تلاش خود را به کار گیرند.

/ 1 نظر / 22 بازدید
محمد رادمان

حالا كه اينقدر به فوتبال علاقه داري، يه كم خودت هم فوتبالتو بهتر كن!