لاپورتا: مسی یک نابغه است

خوان لاپورتا، رئیس باشگاه بارسلونا درپایان دیدار دیشب تیمش مقابل والنسیا که با هت تریک مسی همراه بود زبان به تمجید از ستاره آرژانتینی گشوده.

در نیمه دوم دیدار یکشنبه شب بود که مسی توانست گل اول تیمش را با بهره گیری از نبوغ و توانایی های فردی اش به ثمر برساند و دو گل بعدی نیز با همکاری این ستاره جوان با تیری آنری به ثمر رسید.

در پایان این دیدار خوان لاپورتا در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به این نکته که مسی ۲۲ ساله به رغم درخشش در این دیدار، همچنان فروتن است، گفت:«مسی یک نابغه است. عملکرد او در جریان دیدار مقابل والنسیا فوق العاده و تماشایی بود. عملکرد یکشنبه شب مسی، شایسته تمام تعریف و تمجیدهاست ، چرا که بازی بسیار سخت و نفس گیری بود ولی مسی به بهترین نحو ممکن بازی را اداره می کرد.»

لاپورتا در ادامه با تمجید از عملکرد بازیکنان تیم میهمان گفت:« والنسیا هم بازی بسیار خوبی را به اجرا گذاشت. ما پیش از کسب نتیجه پیروزی، سختی زیادی را متحمل شدیم ولی در نهایت به لطف یک بازیکن که یک نابغه است به برتری رسیدیم.بازیکنی که شخصیتی قابل احترام دارد. مسی بازیکن با مهارتی است که می تواندالگوی خوبی برای کودکان باشد؛ مسی یک سمبل و الگوی بی نظیر برای همگان است.»

رئیس باشگاه کاتالان در پایان صحبتهایش به مصاف حساس تیمش مقابل اشتوتگارت در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا اشاره کرد و گفت:« ما باید با احترام به مصاف حریف برویم و پیروزی لیون مقابل رئال، نشان می دهد که تورنمنتی کاملا رقابتی پیش روی ماست.بایدکاملا محتاط باشیم که آنچه برسر رئال آمد برای ما اتفاق نیفتد.»

/ 0 نظر / 8 بازدید