هفته ۲۶ لالیگا: هت تریک مسی؛ پیروزی بارسا

بارسلونا در بیست و ششمین دیدارخود در رقابتهای این فصل لالیگا، مصاف بسیار حساسی را مقابل والنسیا داشت.

در حالی که در نیمه اول این دیدار، دیداری برابر و پایاپای را شاهد بودیم، با آغاز نیمه دوم ورق به سمت بارسلونا برگشت. لیونل مسی دردقیقه ۵۶ اولین گل تیم کاتالان را به ثمر رساند .البته با اخراج مادورو در دقیقه ۶۸ بازی، کار برای تیم کاتالان تا حدود زیادی راحت تر شد.ستاره والنسیا بادریافت دومین کارت زرد خود در جریان این دیدار مجبور به ترک زمین مسابقه گردید تا شاگردان امری ده نفره به بازی شان ادامه دهند.ستاره آرژانتینی بارسا در دقایق ۸۱ و ۸۲ نیز دو گل تماشایی را وارد دروازه والنسیای میهمان نمود تا با انجام هت تریکی تماشایی، سه امتیاز ارزشمند را برای تیمش کسب کند.

بارسا پس از این پیروزی توانست با ۶۵ امتیاز بار دیگر خود را به به صدر جدول رقابتهای لالیگا برساند.رئال مادرید قبل از آغاز دیدار تیمش مقابل وایادولید با ۶۲ امتیاز در رده دوم است و والنسیا با ۴۷ امتیاز رده سوم را به خود اختصاص داده. تیمهای سویا(۴۴)، مایورکا(۴۳) و دپور(۴۲) در رده های بعدی هستند

قابل ذکر است که در سایر دیدارهای برگزار شده یکشنبه شب لالیگا نتایج زیر به دست آمده است:

 

▪ آلمریا ۱- مالاگا۰

گل: سوریانو (۵۶) برای آلمریا

 

▪ راسینگ سانتاندر ۰- ساراگوسا ۰

 

▪ تنریفه ۴- اسپانیول ۱

گلها:ریچی (۲۱)، نینو(۵۰ و۹۰) و آلفارو (۸۲) برای تنریفه و وردو (۷۰) برای اسپانیول

 

▪ ویارئال ۲- خه رس ۰

گلها: یورنته (۳۲) و اسکودرو (۹۰) برای ویارئال

 

▪ بارسلونا ۳- والنسیا ۰

گلها: لیونل مسی (۵۶، ۸۱ و ۸۲) برای بارسا

تنها دیدار باقی مانده از رقابتهای این هفته دوشنبه شب میان دو تیم اوساسونا و رئال مادرید برگزار خواهد شد تا بدین ترتیب هفته بیست و ششم رقابتهای لالیگا به پایان برسد.

/ 0 نظر / 9 بازدید