آرسنال به دنبال مارتین کاسرس

طبق گزارشهای منتشره در مطبوعات اسپانیایی، این احتمال وجود دارد که مارتین کاسرس،ستاره اروگوئه ای باشگاه یوونتوس در بازار نقل و انتقالات تابستانی روانه آرسنال شود. این ستاره ۲۲ ساله که بازیکن بارساست ، در حال حاضر و تا پایان رقابتهای این فصل به صورت قرضی در رختکن بینکونری حاضر است.

این در حالی است که خود کاسرس تمایل زیادی دارد تا سران یووه با پرداخت ۱۱ میلیون یورو او را به خدمت بگیرند ولی کادنا سر در گزارشی اعلام کرده که آرسن ونگر مربی آرسنال نیز نام این ستاره را به لیست خرید تیمش اضافه کرده است.

گزارشهای منتشره حاکی از آن است که سران یووه به دنبال آن هستند که با قیمتی کمتر از ۱۱ میلیون یورو، این ستاره را که در سال ۲۰۰۹ با قراردادی ۱۶.۵ میلیون یورویی از ویارئال به نوکمپ پیوسته بود را خریداری نمایند ولی بعید به نظر می رسد که سران بارسا با این درخواست موافقت کندند

کاسرس پس از انتقال به رختکن بارسا هرگز نتوانست نظر مثبت گواردیولا را به خود جذب کند و به همین دلیل به صورت قرضی به رختکن یووه منتقل شد.

در این میان و باتوجه به آینده نامشخص فرمائلن در رختکن آرسنال، ونگر از گزینه های پیش رویش برای جایگزینی این ستاره نامطمئن است و این در حالی است که ویلیام گالاس،سول کمپبل و میکائل سیلوستره، بیش از ۳۰ سال سن دارند.

/ 0 نظر / 9 بازدید