تمجید زیدان از عملکرد مسی

زین الدین زیدان، اسطوره سابق باشگاه مادریدی در صحبتهایی زبان به تمجید از لیونل مسی گشوده است.

ستاره فرانسوی که سه بار عنوان بهترین بازیکن سال فیفا را به خود اختصاص داده در صحبتهایی به این نکته اشاره کرد که ستاره ریز نقش آرژانتینی یکی از بازیکنانی است که می بایست بازیهای او در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا را با دقت دنبال کرد و به هواداران توصیه کرد که با تماشای بازی مسی از نمایش او لذت ببرند.

زیدان در گفتگو با یوفا دات کام گفت:«فکر می کنم که همه نظر مشابهی در مورد مسی داشته باشند. فقط می بایست بازی او را تماشا کنی و لذت ببری.مسی در اکثر دیدارها متفاوت ظاهر می شود و همیشه رو به جلو حرکت می کند.مسی هیچ وقت توپ را به عقب یا جناحین پاس نمی دهد و تنها یک ذهنیت دارد؛ حرکت به سمت دروازه حریف. به عنوان یک هوادار فوتبال باید از نمایش خیره کننده مسی لذت برد.»

این اسطوره فرانسوی در پایان صحبتهایش به این نکته اشاره کرد که با وجودی که تمایل زیادی به تماشای بازیهای ستاره آرژانتینی بارسا دارد ولی امیدوار است که کهکشانی هها جام قهرمانی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا را بالای سر ببرند :«من در این رابطه شرط بندی نمی کنم ولی واقعا دوست دارم رئال در این رقابتها به قهرمانی برسد.امیدوارم که آنها برنامه ریزی دقیقی را در این رابطه انجام داده باشند؛ چرا که فینال این رقابتها در مادرید برگزار خواهدشد.»

/ 0 نظر / 6 بازدید