ملوان ۱- پرسپولیس ۱

       

داور: هدایت ممبینی، کمک ها: حیدر شکور و علیرضا یزدانی، اخطار: بابک پورغلامی، محمد رستمی، پژمان نوری و مهرداد اولادی (ملوان)، هوارمحمد (پرسپولیس)، اخراج: شیث رضایی (دقیقه ۸۹ ) از پرسپولیس، تماشاگر: حدود ۱۰ هزار نفر، ورزشگاه: تختی انزلی

ملوان

مهدی رحیم زاده (۱۶)، سید جلال رافخایی (۱۳)، هادی تأمینی (۱۴)، بابک پورغلامی (۱۳)، علیرضا رمضانی (۱۵)، محمد رستمی (۱۳)، فیلیپ آلوز دسوزا (۱۶)، پژمان نوری (۱۷) از دقیقه ۷۲ پویا نزهتی، مهرداد اولادی (۱۶)، حسین ابراهیمی (۱۴)و محمد حیدری (۱۶) از دقیقه ۸۹ آدریانو آلوز

سرمربی: فرهاد پورغلامی (۱۵)

پرسپولیس

علیرضا حقیقی (۱۲)، سپهر حیدری (۱۴) ، ابراهیم شکوری (۱۶)، علیرضا محمد (۱۵)، عادل کلاه کج (۱۴)، حسین بادامکی (۱۵)، هوار محمد (۱۴) از دقیقه ۸۹ مجتبی شیری، کریم باقری (۱۷)، مجتبی زارعی (۱۲) از دقیقه ۸۰ حمیدرضا علی عسکری، محسن خلیلی (۱۲) و شیث رضایی (۱۳)

سرمربی: علی دایی (۱۶)

شرح گل ها

گل ملوان: روی یک ارسال خوب در داخل محوطه جریمه پرسپولیس توسط حیدری، فیلیپ آلوز دسوزا با سر به توپ ضربه زد که مدافعان پرسپولیس توپ را از روی خط برگشت دادند که توپ برگشتی در چند فعل و انفعال با ضربه سر اولادی به گل اول ملوانان تبدیل شد.

گل پرسپولیس:به دنبال پاس خوب

هوار محمد روی یک ضربه ایستگاهی

کریم باقری با یک ضربه سر گل تساوی بازی را به ثمر رساند.

لحظات حساس

دقیقه :۸ روی ارسال کلاه کج، حیدری به اشتباه قصد دادن توپ به رحیم زاده را داشت که توپ او با فاصله اندک از کنار دروازه ملوان به کرنر رفت.

دقیقه :۱۷ خطای شیث رضایی روی اولادی، ملوانان را صاحب یک ضربه ایستگاهی در پشت محوطه جریمه پرسپولیس کرد که ضربه مستقیم نوری با فاصله از کنار دروازه حقیقی به بیرون رفت.

دقیقه :۱۹ شوت سنگین و ناگهانی کریم باقری از فاصله ۲۵ متری را رحیم زاده دروازه بان تیم ملوان با یک شیرجه خوب دفع کرد.

دقیقه :۳۸ علیرضا رمضانی از جناح چپ با یک شوت خوب دروازه پرسپولیس را هدف قرار داد که ضربه او با فاصله از کنار دروازه حقیقی به بیرون رفت.

دقیقه :۶۰ روی یک پاس عمقی خوب توسط دسوزا، حقیقی روی ابراهیمی مرتکب یک خطای پنالتی شد که ضربه پنالتی را دسوزا بد زد تا توپ بعد از برخورد به تیر عمودی دروازه حقیقی به بیرون برود.

دقیقه :۷۳ روی یک پاس عمقی خوب، پویا نزهتی با حقیقی تک به تک شد که پیش از زدن توپ توسط این بازیکن سپهر حیدری با یک تکل بلند موقعیت ملوانان را گرفت.

شرح بازی

بعد از ۷ پیروزی متوالی، سرانجام در انزلی نوار پیروزیهای دایی و یارانش متوقف شد.

پرسپولیسی ها بازی با ملوان را خوب شروع نکردند و همین مسأله باعث شد تا خیلی زود هم دروازه تیمشان روی ضربه مهرداد اولادی باز شود، گلی که در قبول آن علیرضا حقیقی چندان هم بی تقصیر نبود. بعد از گل باز هم بازی بد سرخپوشان ادامه داشت و همین مسأله عاملی شد تا ملوانان با جسارت بیشتری به دروازه پرسپولیس نزدیک و خطرات چندی را بر روی این دروازه تدارک ببینند.روز خوب مهرداد اولادی و پژمان نوری با روز بد خط دفاع پرسپولیس توأم شده بود و این عاملی شد تا سرخپوشان در یک بازی سخت به یک امتیاز بازی دست پیدا کنند، یک امتیازی که اگر پنالتی دسوزا به ثمر می رسید، مشخص نبود که چه سرنوشتی پیدا می کرد.

/ 0 نظر / 7 بازدید