غیبت ۵ بازیکن در تمرین استقلال

مدیر استقلال برای ورود اعضای این تیم به مجموعه ورزشی دستگردی وساطت کرد. تیم فوتبال استقلال یک روز پس از پیروزی مقابل ذوب آهن بعدازظهر امروز تمریناتش را پیگیری کرد.

درحالی که قرار بود بازیکنان این تیم راس ساعت ۱۷ در ورزشگاه دستگردی گردهم آیند، اما به دلیل پرداخت نشدن مطالبات ورزشگاه مسئولان این مجموعه از ورود آبی پوشان جلوگیری کردند. این مشکل تا دقایقی ادامه داشت و پس از معطل شدن چند بازیکن در شهرک اکباتان سرانجام با وساطت غلامحسین مظلومی‌مدیر تیم استقلال اعضای این تیم وارد ورزشگاه شدند.

 

* واعظ آشتیانی مدیرعامل استقلال قبل از شروع تمرین در جمع بازیکنان گفت: پیروزی بزرگی مقابل ذوب آهن به دست آوردید و من از کادر فنی و اعضای آنالیز تیم که در چند بازی گذشته تلاش زیادی کردند تشکر می‌کنم. امیدوارم به این روند ادامه دهید چون پتانسیل تیمی‌شما بسیار بالا است.

 

* صمد مرفاوی در ابتدای تمرین با بازیکنان اصلی که مقابل ذوب آهن به میدان رفتند دوید و برای آنها تمرین ریکاوری در نظر گرفت. سپس بازیکنان ذخیره در قالب دو تیم به فوتبال دستگرمی‌پرداختند. پس از ۲۰ دقیقه بازیکنان اصلی محل تمرین را ترک کردند.

 

* محمد محمدی پس از حضور در محل تمرین به دلیل کشیدگی عضلات از مربیان این تیم اجازه گرفت و ورزشگاه را ترک کرد.

 

* بهزاد غلامپور با ۲۰ دقیقه تاخیر به محل تمرین آبی پوشان رسید.

 

* آرش برهانی، ‌سیاوش اکبرپور، محسن یوسفی، فرهاد مجیدی و امیرحسین صادقی در تمرین دیروز غایب بودند اما هر ۵ بازیکن با کسب اجازه از مربیان در ورزشگاه دستگردی حاضر نشدند.

 

* ۱۰ نفر از هواداران استقلال در محل تمرین حاضر شدند.

 

* بنابراعلام صمد مرفاوی، تمرین امروز آبی پوشان تعطیل است. تمرین بعدی این تیم روز پنجشنبه از ساعت ۱۷ در ورزشگاه دستگردی برگزار خواهد شد.

/ 0 نظر / 9 بازدید