رونی، گران قیمت ترین بازیکن دنیا؟پیشنهاد ۱۰۲ میلیون یورویی رئال به رونی

پس از روی کار آمدن فلورنتینو پرس در سمت مدیریت باشگاه مادریدی شنیدن اخباری مبنی بر خریدهای جنجالی تیم رئال و یا ابرازعلاقه این تیم به برترین ستاره های دنیای فوتبال، نباید چندان عجیب باشد. پس از خریدهای هنگفت مادریدی ها در بازار نقل و انتقالات تابستان سال گذشته و جذب ۸ بازیکن از جمله برترین بازیکنان دنیای فوتبال، مثل کاکا، کریستیانو رونالدو، کریم بنزما و ژابی آلونسو، فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال از هم اکنون عزم خود را جزم کرده تا در دومین فصل ریاستش بر سانتیاگو برنابئو، در دومین فاز حضورش در سمت ریاست این باشگاه، مجددا دست به کار شده و خریدهای احتمالی تابستانی تیمش را معرفی می کند.

روزنامه مارکا در گزارش روز جمعه خود به این نکته اشاره کرده که کهکشانی ها سه گزینه را برای خط حمله شان در خریدهای تابستانی اعلام کرده اند و از بین وین رونی، داوید ویا و سرخیو آگوئرو، یکی را به رختکن تیمشان خواهند آورد. قطعا وین رونی اولویت اول خرید مادریدی هاست و از همین رو سران این باشگاه متمول اسپانیایی، پیشنهادی ۱۰۲ میلیون یورویی را برای خرید این ستاره انگلیسی آماده کرده اند.

روزنامه های انگلیسی نیز در گزارشهای روزهای اخیر خود با اشاره به این نکته، رونی را گزینه اول فلورنتینو پرس اعلام کرده اند.

این در حالی است که رونی فصلی رویایی را در رختکن یونایتد پشت سر می گذارد و با گلهای فراوانی که برای تیمش به ثمر رسانده، یکی از کاندیداهای اصلی دریافت توپ طلای سال ۲۰۱۰ می باشد. به علاوه روز پنجشنبه بود که نام وین رونی ، همراه با سسک فابرگاس، دیدیه دروگبا و کارلوس تبس به عنوان کاندیداهای کسب عنوان برترین بازیکن این فصل لیگ برتر معرفی شد و خیلی ها رونی را کاندیدای اول کسب این عنوان می دانند.

روزنامه سان چاپ انگلستان درگزارش خود به این نکته اشاره کرده که سران باشگاه مادریدی پیشنهادی ۹۰ میلیون پوندی ( ۱۰۲ میلیون یورویی) را برای خریداری رونی به سران اولدترافورد ارائه خواهند کرد. البته در این گزارش اشاره ای به جزئیات قرار داد نشده ولی به نظر می رسد که سران رئال به دنبال آن هستند تا رونی را با قراردادی ۵ ساله به رختکن تیمشان بیاورند و سالانه مبلغ ۱۲ میلیون یورو به او بپردازند.

تماشای حضور مجدد رونی و رونالدو در کنار هم، شاید خواسته بسیاری از فوتبال دوستان دنیا باشد.

البته روزنامه سان گمانه زنی ها در مورد آینده تیم مادریدی را به همین جا ختم نکرده و در مطلب دیگری، فابیو کاپلو را مربی آتی تیم مادریدی نامیده است. در این گزارش ، به بخشی از گفته های این مربی ایتالیایی اشاره شده که گفته:« من چالشهای سخت را دوست دارم و هرگز هیچ داربی را به روی خودم نمی بندم.»

فابیو کاپلو روز پنجشنبه در گفتگویی اعلام کرده بود که ممکن است در پایان قراردادش با مسؤولان فدراسیون فوتبال انگلیس و اتمام دوره حضورش برروی نیمکت مربیگری سه شیرها، بار دیگر هدایت تیمی باشگاهی را عهده دار شود و اکنون بسیاری ها کاپلو را در مسیر بازگشت به سانتیاگو برنابئو می دانند.

/ 0 نظر / 20 بازدید