رئیس باشگاه بارسلونا:توجیه نکنید، به دنبال تکرار قهرمانی باشید

رئیس باشگاه بارسلونا اسپانیا با حضور در تمرینات این تیم، خطاب به بازیکنان خود گفت: پس از حذف از لیگ قهرمانان اروپا، حالا همه باید تمام فکر و ذهن خود را روی ۴ بازی باقیمانده لالیگا و کسب قهرمانی متمرکز کنند.

«خوان لاپورتا»، رئیس باشگاه بارسلونا با حضور در تمرینات این تیم اسپانیایی با دلجویی از بازیکنانش به علت حذف از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، از آن ها خواست به جای اینکه به دنبال توجیه حذف مقابل اینترمیلان باشند تمام فکر و ذهن خود را برای تکرار قهرمانی در لیگ اسپانیا (لالیگا) متمرکز کنند.

لاپورتا اضافه کرد: تیم بارسلونا همچنان بهترین تیم دنیاست و تاکتیک و تفکر خاص خود را دارد و مانند دیگر تیم‌ها به دنبال توجیه شکست‌هایش نیست و همیشه به دنبال ارائه بازی‌های زیبا بوده و خواهد بود. این نکته‌ای است که این تیم و هوادارانش را با دیگر تیم‌ها متمایز می‌کند.

وی از بازیکنان بارسلونا خواست با پیروزی در بازی های باقیمانده در لیگ اسپانیا، عنوان قهرمانی فصل قبل را تکرار و هواداران مبهوت شده را دوباره شاد کنند.

تیم بارسلونا، بامداد یکشنبه شب در چارچوب بازی‌های هفته سی و پنجم لالیگا به مصاف تیم ویارئال خواهدرفت. هم‌اکنون بارسلونا با ۸۷ امتیاز در صدر جدول لالیگا قرار دارد و رئال مادرید با ۸۶ در تعقیب این تیم است.

/ 0 نظر / 17 بازدید