جنگ روانی فرگوسن پیش از دیدار با لیورپول: عامل ناکامی آن ها بنیتس بود

سرمربی منچستریونایتد در آستانه دیدار حساس مقابل لیورپول، سرمربی پیشین این تیم را عامل ناکامی لیورپول در فصل گذشته دانست.

رافائل بنیتس فصل گذشته هدایت سرخ پوشان آنفیلد را بر عهده داشت اما نتوانست تیمش را به مقامی بهتر از هفتمی برساند. مربی اسپانیایی، سرانجام در پایان فصل از لیورپول جدا شد وجای ژوزه مورینیو را در اینتر گرفت.

روی هاجسون هم تابستان امسال راهی لیگ برتر شد تا اوضاع لیورپول را سروسامان ببخشد اما تا اینجا کار توفیق چندانی به دست نیاورده و در ۴ بازی نخست تیمش در لیگ برتر تنها ۵ امتیاز به دست آورده است.

الکس فرگوسن درباره نتایج ضعیف لیورپول در فصل گذشته گفت: آنها دو فصل پیش با اختلاف امتیاز بسیار اندکی پایین تر از ما قرار گرفتند، اما فصل گذشته هفتم شدند و این نمی تواند ارتباطی با مسایل مالی داشته باشد. تیمی که چنین بازیکنانی را در اختیار دارد نمی تواند برای توجیه شکست، مسائل مالی را بهانه کند.

سرمربی شیاطین سرخ با رد وجود مشکل شخصی بین او و بنیتس گفت: این مساله به هیچ وجه صحت ندارد. من همیشه رابطه بسیار خوبی با بنیتس داشته ام و مشکل شخصی با کسی ندارم. اما عامل اصلی ناکامی آن ها بنیتس بود.

فرگوسن درباره سرمربی جدید لیورپول، روی هاجسون گفت: هاجسون تجربه ی بسیار خوبی در ایتالیا، فنلاند و سوییس به دست آورده و سال گذشته هم با فولام کار فوق العاده ای انجام داد.

سرمربی اسکاتلندی شیاطین سرخ در پایان درباره ی کاپیتان تیمش در دیدارهای آینده گفت: ما برای کاپیتانی به بازیکنی نیاز داریم که بتوانیم دائما از او استفاده کنیم. نمانیا ویدیچ چنین بازیکنی است و می تواند بازوبند کاپیتانی را بر بازو ببندد.

منچستریونایتد در هفته پنجم لیگ برتر انگلیس، یک شنبه در ورزشگاه اولدترافورد به مصاف لیورپول می رود.

/ 0 نظر / 25 بازدید