نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا/ لیون می‌خواهد تاریخ ساز شود

دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی رقابتهای فوتبال لیگ قهرمانان اروپا سه شنبه شب در حالی بین تیم های لیون و بایرن مونیخ برگزار می شود که تیم فرانسوی در اندیشه نخستین حضور در فینال است.

تیم المپیک لیون فرانسه سه شنبه در دیدار برگشت از مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا با قهرمان چهار دوره این رقابت ها، بایرن مونیخ آلمان، دیدار می کند و پیروزی در این دیدار ، نخستین حضور آنها در فینال مسابقات را رقم خواهد زد.

بایرن مونیخ هفته گذشته در دیدار رفت از مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ قهرمانان با تک گل آرین روبن موفق شد لیون را در آلیانز آرنا شکست دهد. بایرن مونیخ اما در بازی برگشت در"ژرلان" مشکلات فراوانی دارد. غیبت فرانک ریبری به دلیل اخراج در بازی رفت و البته احتمال بازی نکردن مارتین دمیکلیس و دانیل فن بویتن به دلیل مصدومیت می تواند مشکلات فراوانی را برای نماینده آلمان ایجاد کند.

فن گال، سرمربی بایرن، گفت: امیدوارم دست کم یکی از این دو به بازی با لیون برسند. البته خوشحالم که باداشتوبر را در هافبک دفاعی و کانتنتو را در قسمت چپ در اختیار داریم.

کاپیتان فن بومل اما به این دیدار می رسد. او در دیدار رفت به دلیل محرومیت در میدان حاضر نشد اما در این دیدار می تواند نماینده آلمان را همراهی کند.

تیم لیون تا به حال موفق به حضور در فینال رقابت های لیگ قهرمانان اروپا نشده است. کلود پوئل، مربی تیم فوتبال لیون، می گوید تیمش هرگاه نیاز به پیروزی دارد بهتر بازی می کند. "من این ویژگی تیمم را دوست دارم. آنها هرگاه بدانند باید بازی را ببرند بهتر بازی می کنند."

/ 0 نظر / 7 بازدید