شکست سنگین اینتر در کالچیو

 

شاگردان مورینیو دردیدار حساس جمعه شب خود مقابل کاتانیا با نتیجه ۱-۳ تن به شکست دادند.

به نقل از سایت گل اینتر در دیدار این هفته خود با نتیجه ۱-۳ مغلوب میزبانش کاتانیا شد. در حالی که نیمه اول این دیدار بدون گل پایان یافته بود، این دیه گو میلیتو بود که در دقیقه ۵۴ بازی توانست اولین گل دیدار را به نفع نرآتزوری میهمان به ثمر برساند

در دقیه ۷۴ بازی بود که ماکسی لوپس گل تساوی بخش را برای تیم میزبان به ثمر رساند و گلهای ماسکارا(۸۱، از روی نقطه پنالتی) و مارتینس (۹۰)،باعث شد تا شاگردان مورینیو در آستانه دیدار حساسشان مقابل چلسی متحمل شکست دردناکی شوند.

این شکست در حالی رقم خورد که تیم کاتانیا به شدت به کسب سه امتیاز این دیدار نیاز داشت تا از محدوده سقوط فاصله بگیرد و در نهایت هم در هدف خود موفق شد و توانست سه امتیاز دیدار را به خود اختصاص دهد.

از سوی دیگربازیکنان اینتر که تیمشان با ۴امتیاز برتری نسبت به میلان در صدر جدول قرار داشت، اکنون بانگرانی فراوانی در انتظار دیدار یکشنبه شب میلان و منتظر لغزش روسونری هستند، چرا که در صورتی که روسونری بتواند سه امتیاز دیدار این هفته را کسب کند،فاصله دو تیم به یک امتیاز خواهد رسید.

در حال حاضر اینتر با انجام ۲۸ بازی و ۵۹ امتیاز صدرنشین است.میلان با یک بازی کمتر و ۵۵ امتیاز در رده دوم قراردارد و تیمهای رم(۵۲)، پالرمو(۴۶)،یووه(۴۴) و سمپدوریا(۴۳) نیز در رده های بعدی هستند

از سوی دیگر کاتانیا نیز با کسب سه امتیاز این دیدار توانست با ۳۱ امتیاز موقتا در رده پانزدهم جدول قرار بگیرد.

/ 0 نظر / 7 بازدید