بوفون فاش کرد؛ چرا به منچستر سیتی نرفتم؟

جیان لوئیجی بوفون دروازه بان تیم یوونتوس ایتالیا درباره شایعه حضورش در تیم منچسترسیتی گفت: بدون شک مسئولان این باشگاه انگلیسی در یک سال اخیر برای آن که بتوانند در جمع باشگاه های برتر اروپا قرار بگیرند هزینه ها و مبالغ هنگفتی را خرج کرده اند.

وی ادامه داد:‌ به طور حتم مسئولان باشگاه منچسترسیتی با آغاز فصل نقل و انتقالات تابستانی به خریدهای خود ادامه خواهند داد، اما هنوز آنها در میان برترین ها قرار ندارند.

بوفون گفت: سال گذشته پیشنهاد خوبی از سران این باشگاه انگلیسی داشتم، ‌اما به این تیم نرفتم چون برای من اعتبار یک باشگاه اهمیت بیشتری نسبت به حضور برخی ستاره ها در یک تیم دارد.

دروازه بان تیم ملی ایتالیا تاکید کرد: هر بازیکنی دوست دارد در یک تیم بزرگ اروپایی بازی کند در حالی که نام منچسترسیتی در میان تیم های برتر اروپایی دیده نمی شود.

وی اضافه کرد: نمی توانستم از تیم یوونتوس که در سطح اول اروپا بازی می کند جدا و به تیمی که در رده اول این قاره قرار ندارد، محلق شوم.

بوفون گفت: تا زمانی که منچسترسیتی به لیگ قهرمانان اروپا نیایند هرگز نمی توانند در جمع مدعیان باشند. سال آینده برای منچسترسیتی بسیار حساس است و بنا بر این باید در این زمینه بسیار محکم گام بردارند، در غیر این صورت پول هرگز نمی تواند به تنهایی به آنها اعتبار جهانی ببخشد.

/ 0 نظر / 16 بازدید