سفر زمینی لیون به مونیخ

اعضای باشگاه المیپک لیون هم مجبور شدند تا به صورت زمینی و باطی مسافتی ۹۰۰ کیلومتری خود را به مونیخ برسانند.

بازیکنان المپیک لیون روز دوشنبه به صورت زمینی عازم مونیخ شدند تا بتوانند خود را به موقع به آلمان رسانده و برای دیدار دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل بایرن مونیخ آماده سازند.

این در حالی است که بازیکنان تیم بارسلونا نیز برای آنکه بتوانند در دیدارشان مقابل اینتر حاضر شوند، به صورت زمینی و با استفاده از اتوبوس خودرا از بارسلونا به میلان رساندند و بازیکنان تیم لیون نیز مجبور شدند تا به دلیل فوران آتشفشانی در ایسلند که موجب اختلال در پروازهای اروپایی شده است، این سفر را به صورت زمینی انجام دهند.

بدین ترتیب فرانسوی ها در سفر رفت و برگشت خود به آلمان ۱۸۰۰ کیلومتر سفری زمینی را انجام می دهند و این در حالی است که آنها روز شنبه برای بازگشت از دیداری که مقابل بوردو انجام داده بودند نیز سفری ۶۰۰ کیلومتری را انجام دادند.بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم فرانسوی برای رسیدن به مونیخ،مسیر ۹۰۰ کیلومتری بین لیون و مونیخ را با اتوبوس طی کردند و سفر آنها با اتوبوسی مجهز انجام گرفت که سفر این بازیکنان را آسان تر نماید و آنها در آستانه این دیدار حساس خستگی کمتری را احساس کنند.

دیدار رفت دوتیم بایرن مونیخ و المپیک لیون از مرحله نیمه نهایی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا چهارشنبه شب در ورزشگاه آلیانس آرنا برگزار خواهد شد.

/ 0 نظر / 10 بازدید