استیل آذین ۲- صنعت نفت آبادان۱

گل ها: سیاوش اکبرپور (دقیقه ۹)، حسین کعبی (دقیقه ۶۵) برای استیل آذین، امید شریفی نسب (دقیقه ۳+۹۰) برای صنعت نفت آبادان

داور: علیرضا فغانی، کمک ها: رضا سخندان و تورج عیوض محمدی، اخطار: فریدون زندی، سیاوش اکبرپور (استیل آذین)، محمدرضا ذوالفنون، روح الله عرب (صنعت نفت آبادان)، ورزشگاه: دستگردی تهران، تماشاگر: ۱۵۰۰ نفر

استیل آذین

حمید نشاط جو، مهدی محمدی، متئوس آلونسو، مهدی مهدوی کیا، حسن اشجاری، فریدون زندی (از دقیقه ۷۴ علی عشوری زاد)، علی کریمی (از دقیقه ۸۲ حامد خسروی)، حسین کاظمی، میلاد زنیدپور، سیاوش اکبرپور و حسین کعبی (از دقیقه ۸۷ هادی ایمانی)

سرمربی: تومباکوویچ

صنعت نفت آبادان

حسن هوری، هدایت شهریاری، فرهاد آل خمیس، حسین بغلانی، عباس مرداسی، محمدرضا ذوالفنون از دقیقه ۷۰ لئون پاچاچیان، امید شریفی نسب، سجاد مشکل پور از دقیقه ۴۴ طالب ریکانی، ضیاء الدین نیک نفس، نبی ساکی از دقیقه ۷۶ حجت چهارمحالی و روح الله عرب

سرمربی: آلفردو کاسیمیرو

شرح گل

گل اول استیل آذین: حسن اشجاری از جناح راست ضربه کاشته را ارسال کرد که توپ با ضربه سر سیاوش اکبرپور از جلوی دروازه به زیبایی درون دروازه قرار گرفت.

گل دوم استیل آذین: پاس عمقی کعبی به زنیدپور رسید که در موقعیت تک به تک شوت زد و هوری توپ را ناقص دفع کرد و کعبی از جلوی دروازه با یک بغل پای ساده توپ را درون دروازه خالی جای داد.

گل صنعت نفت آبادان: دقیقه ۳+۹۰ خطای مدافع استیل آذین روی روح الله عرب در محوطه جریمه باعث شد که داور اعلام پنالتی کرد وامید شریفی نسبت این پنالتی را تبدیل به گل کرد

لحظات حساس

حساس ترین موقعیت استیل آذین: دقیقه ۸۶ پاس عرضی میلادزنیدپور با شوت سیاوش اکبرپور همراه شد که توپ به شکل بسیار خطرناک از کنار دروازه به اوت رفت.

حساس ترین موقعیت صنعت نفت آبادان: دقیقه ۳۵ ضربه ایستگاهی امید شریفی نسب از فاصله ۲۵ متری به تیر افقی دروازه استیل آذین خورد.

شرح بازی

استیل آذین نیمه اول را بهتر شروع کرد و موفق شد در دقیقه ۹ بازی به گل زود هنگامی برسد. شاگردان کاسیمیرو تا دقیقه ۲۵ مقهور هنرنمایی بازیکنان میزبان بودند اما بعد از آن صنعت نفت آبادان بهتر از حریف کار کردند و حتی در دقیقه ۳۵ بازی هم توپ را به تیر دروازه استیل آذین رساندند اما بازی در نیمه اول با همان یک گل به پایان رسید. در نیمه دوم آبادانی ها بازی را بهتر شروع کردند و در دقایق ،۴۶ ۵۱ و ۵۴ توپ آنها به تیر دروازه استیل آذین خورد و بعد از آن میزبان روی ضد حمله به گل دوم خود رسید. بعد از این گل بازی متعادل شد و هر ۲ تیم فرصت هایی برای گلزنی داشتند اما صنعت نفت در لحظات پایانی از روی نقطه پنالتی به گل رسید تا با کمترین اختلاف شکست را مقابل حریف پرستاره اش تجربه کند.

در حاشیه دیدار استیل آذین- صنعت نفت

•علی پروین، خروطی، حسین فرکی، سعید عزیزیان، سعید آذری، امیر مهریزی، سیف الله دهکردی، مهدی دادرس، ناصرپورمهدی، مهدی تارتار و سیدمهدی رحمتی در استادیوم دستگردی حاضر بودند و از نزدیک بازی را دیدند.

•بازی با تاخیر ۸ دقیقه ای شروع شد چرا که هواداران صنعت نفت آبادان در جایگاه روبرو نشسته بودند و با وساطت حسن هوری به پشت دروازه ها نقل مکان کردند.

•حسن هوری دروازه بان و کاپیتان صنعت نفت هنگامی که داور قصد پرتاب سکه برای تعیین شروع کننده بازی و زمین مسابقه را داشت، اجازه این کار را به داور نداد و به احترام کسوت مهدوی کیا کاپیتان استیل آذین اجازه انتخاب را به وی داد.

/ 0 نظر / 39 بازدید