استیلی: برای پیروانی و استیل آذین آرزوی موفقیت می کنم

سرمربی سابق تیم فوتبال استیل آذین با اشاره به ادعای مدیران این باشگاه که اعلام کرده بودند وی با مسئولان تراکتورسازی وارد مذاکره شده بود، گفت: وقتی در این زمینه با مدیران استیل آذین صحبت کردم، آنها منکر چنین مصاحبه‌ای شدند.

«حمید استیلی» ضمن بیان مطلب فوق افزود: من آرزوی موفقیت تیم استیل آذین را دارم چرا که برای این تیم زحمت کشیده و می خواهم اثرات این تلاش ها را در پایان فصل ببینم، این درست است که امروز در باشگاه استیل آذین و این تیم حضور ندارم اما به عنوان یک مربی دوست دارم ثمره تلاشم را ببینم، چه باشم و چه نباشم.

وی ادامه داد: نباید فراموش کرد تیم استیل آذین برای اولین بار به مسابقات لیگ برتر صعود ‌کرده است، از طرفی دیگر در شروع فصل مجبور بودیم بازیکنان جدیدی را به خدمت بگیریم که در کار تیمی ناهماهنگ بودند. فوتبال رشته‌ای است که برای رسیدن به تاکتیک‌های مناسب به زمان نیاز دارد، اما این امر به نظر مسئولان استیل آذین باز می گشت و از تصمیمی هم که گرفته شد، ناراحت نیستم چرا که از هیچ کوششی برای موفقیت این تیم کوتاهی نکردم.

وی گفت: من از بازیکنان تیم استیل‌آذین تشکر می‌کنم که در طول مدتی که من در این تیم بودم، هماهنگی خوبی با هم داشته و در کنار هم توانستیم خیلی خوب کار کنیم. با این حال قسمت بود از این تیم جدا شوم و از صمیم قلب برای افشین پیروانی نیز آرزوی موفقیت دارم.

/ 0 نظر / 19 بازدید