رافائل بنیتز تا ۲ هفته دیگر در یوونتوس

نشریات انگلیسی در اقدامی مشترک از پیوستن «رافائل بنیتز» سرمربی فعلی لیورپول انگلیس به تیم فوتبال یوونتوس ایتالیا خبر دادند.

نشریات انگلیسی گاردین، دیلی مایل، دیلی میرور و تایمز از پیوستن رافائل بنیتز به تیم یوونتوس ایتالیا طی دو هفته آینده خبر دادند. این نشریات همچنین اضافه کردند توافقات نهایی میان طرفین انجام شده و فقط مسئله جدایی بنیتز از لیورپول در حال بررسی است.

گفته می‌شود با توجه به عملکرد ضعیف وی در فصل جاری به همراه لیورپول، مسئولان این باشگاه انگلیسی هم تمایلی به ادامه همکاری با او را ندارند و در حال مذاکره با «مارتین اونیل» ایرلندی سرمربی باشگاه اورتون هستند.

لیکن در صورتی که بخواهند بنیتز را برکنار کنند می‌بایست مبلغ ۱۵ میلیون پوند قرارداد وی را به او بدهند، در صورتی که بنیتز بخواهد این باشگاه لندنی را بدون توافق ترک کند می‌بایست غرامت چند میلیونی به این باشگاه بپردازد.

به همین خاطر وکلای باشگاه یوونتوس در راه حلی برای به خدمت گرفتن بنتیز اسپانیایی به وی اعلام کرده‌اند علاوه بر ۱۶ میلیون پوندی که برای قرارداد چهار ساله با یوونتوس به او می پردازنند، مبلغ پنج میلیون پوند نیز برای پرداخت غرامت وی جهت جدایی از لیورپول در این قرارداد برای او در نظر گرفته خواهد شد.

گفته می‌شود مسئولان باشگاه ایتالیایی هنوز به طور رسمی با باشگاه انگلیسی برای به خدمت گرفتن این مربی اسپانیایی ۵۰ ساله وارد مذاکره نشده‌اند و منتظر شکست احتمالی لیورپول در مقابل چلسی در چارچوب بازی‌های هفته ۳۷ لیگ برتر هستند تا با ناامیدی لیورپولی‌ها برای کسب سهمیه بازی‌های لیگ قهرمانان اروپا به طور جدی با آنها جهت این انتقال وی وارد مذاکره شوند.

/ 0 نظر / 15 بازدید