افشین پیروانی: از ستاره‌های استیل‌آذین بهتر استفاده خواهیم کرد

سرمربی تیم فوتبال استیل آذین تهران گفت: برای موفقیت در بازی های پایانی لیگ برتر از ستاره‌های استیل‌آذین به بهترین شکل استفاده می کنم.

افشین پیروانی اظهار کرد: خوشبختانه آرامش در تمرینات استیل آذین حرف اول را می‌زند وبچه‌ها بسیار باانگیزه هستند تا در دیدارهای آینده با تمام قوا به میدان بروند.

وی افزود: تمرینات ویژه‌ای را برای تیم برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا به خواسته تاکتیکی خودمان در بازی های باقیمانده برسیم. خوشبختانه بازیکنان استیل آذین در تاکتیک پذیری دست من را با خلاقیت های خود باز می کنند. با وجود این بازیکنان می توانم به راحتی سیستم تیم را انتخاب کنم.

پیروانی همچنین درباره ستاره‌های استیل‌آذین گفت: برخی از تیم‌ها آرزو دارند تا یکی از ستاره‌های ما را داشته باشند. مطمئن باشید برای موفقیت در بازی های پایانی لیگ برتر از ستاره‌های استیل آذین بهترین استفاده را خواهیم کرد تا امتیازهای لازم را بگیریم. ما از قابلیت‌های این بازیکنان استفاده خواهیم کرد.

وی در پایان در باره احتمال حضور استیل آذین در رقابت‌های آسیایی نیز گفت: همه چیز دست خدا است تمام تلاش من وهمکارانم موفقیت استیل آذین و کسب سهمیه آسیایی است.

/ 0 نظر / 17 بازدید