هرکس رونالدو را با این قیمت خریده احمق است

لورنسو سانس، رئیس سابق باشگاه مادریدی در صحبتهایی زبان به انتقاد از عملکرد فلورنتینو پرس، رئیس کنونی رئال مادرید گشوده و اعلام کرده که پرداخت 80 میلیون پوند برای خرید کریستیانورونالدو از منچستریونایتد، اقدامی احمقانه بوده.
  سانس در سالهای 1998 و 2000 همراه با تیم مادریدی قهرمانی دررقابتهای چمپیونزلیگ را تجربه کرد و در سال 2000 این پست را به پرس تحویل داد. به نظر می رسد که سانس هیچ اعتقاد و اعتمادی به صحبتهای پرس ندارد و بعید می داند که وجه هزینه شده برای خرید این ستاره ها به منزله سرمایه گذاری بوده و به زودی به خزانه تیم مادریدی بازگردد.

او در این رابطه گفته:« یا ما احمقیم، یا آن کسی که چنین وجهی را برای خرید کریس هزینه کرده. هیچ بازیکنی در دنیا ارزش پرداخت چنین وجهی را ندارد. ارقامی که از سوی پرس برای خرید بازیکنان اعلام می شود، به من سرگیجه می دهد و از فکر کردن به اینکه آینده باشگاه مادریدی با این رئیس جدیدش چه می شود، احساس وحشت می کنم.»
  سانس در ادامه با مقایسه تیم مادریدی در دوران مدیریت خودش بادوره کنونی می گوید:« آن زمان اوضاع بهتر بود.تک تک بازیکنان فوق العاده بودند و اصلا نمی توانم این دو دوره را با هم مقایسه کنم،چرا که متاسفانه رئال کنونی ازبارسلونا ضعیف تر است. »

/ 3 نظر / 7 بازدید
mehrdad Ravanbakhsh

mobarake veb jadid az key ta hala footbally shody?[شوخی]

سیدمحمد سیدحسینی

web khobi dari tabrik migam

علی

ایلا جان پس چرا لینک اون سایت بازی را ندادی؟ منتظرتم تو وبلاگم.....[نیشخند][چشمک]