گواردیولا:همین یک امتیاز به ما کمک می کند

مربی بارسا در دفاع از ستاره سوئدی تیمش به این نکته اشاره کرد که زلاتان سه هفته را بدون تمرین سپری کرده و آمادگی ده دقیقه بازی کردن را داشت. او در صحبتهایش از داشتن چنین شاگردانی ابراز رضایت کرده است.

پپ گواردیولا، مربی جوان باشگاه بارسلونا در پایان داربی شنبه شب منطقه کاتالونیادر صحبتهایی به این نکته اشاره کرد که یک امتیازی که تیمش در مصاف با اسپانیول و در ورزشگاه خانگی این تیم کسب کرده،بسیار پرارزش است.

گواردیولامعتقد است که تیم میزبان بازی فوق العاده ای را به نمایش گذاشته. او در صحبتهایی در این رابطه گفت:« اسپانیول تیم بسیار خوبی است و من برای یک امتیازی که از این دیدار کسب کردیم، ارزش زیادی قائلم.چرا که مقابلمان تیمی را می دیدیم که بسیار قدرتمند بود وروحیه فراوانی داشت. ما در طول بازی سختی های زیادی را متحمل شدیم و نهایت سعی مان را به کار گرفتیم.همین یک امتیاز آینده روشنی برای ما خواهد ساخت.»

مربی بارسلونا در ادامه صحبتهایش به این نکته اشاره کرد که تیمش وقتی ده نفره بود، بازی بهتری را ارائه کرد و به خوبی ضدحملات بازیکنان اسپانیول را کنترل نمود. گواردیولا ادامه داد:« ما نهایت سعی مان را به کار گرفتیم تا بازیکنان اسپانیول را از محوطه جریمه مان بیرون نگاه داریم. در مورد شرایط زلاتان هم باید بگویم که او سه هفته ای بود که تمرین نکرده بود و تنها می توانست برای ده دقیقه بازی کند و به همین دلیل در بازی شنبه شب در ترکیب تیم قرار نگرفت.»

مربی آبی اناری پوشان در ادامه به این نکته اشاره کرد که تیمش پس از کسب این تساوی، از نظر روانی بسیار قوی است و براین نکته تاکید کرد که تیمش مثل جواهر است. گواردیولا گفت:« نمی دانم پایان رقابتهای این فصل چطور خواهد بود ولی من از داشتن چنین بازیکنانی احساس غرور می کنم. من در دیدار مقابل اسپانیول انتظار دیداری سخت و نفس گیر را داشتم و در پایان این بازی هم از عملکرد شاگردانم راضی هستم. تک تک بازیکنانم تلاش کردند و تا آخرین لحظه جنگیدند.هیچ کسی قایم نمی شد و همین بسیار خوب است.»

مربی بارسلونا در ادامه صحبتهایش تمایلی به صحبت کردن در مورد توهین های نژادپرستانه ای که خطاب به آلوس در ورزشگاه شنیده می شد، نداشت. گواردیولا در این رابطه گفت:« این سوالی است که باید از آقای پوچتینو، مربی اسپانیول ، پرسیده شود، چرا که او بهتر هواداران تیمش را می شناسد.»

/ 0 نظر / 19 بازدید