مورینیو: می خواهم اولین مربی‌ای باشم که با سه تیم قهرمان اروپا می‌شود

خوزه مورینیو در نشست خبری پس از دیدار با بایرن مونیخ از احتمال پیوستن قریب الوقوع به رئال مادرید خبر داد و عنوان کرد دوست دارد اولین مربی فوتبال جهان باشد که با سه تیم به عنوان قهرمانی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا می رسد.

تیم فوتبال اینتر میلان ایتالیا شب گذشته در دیدار نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه ۲ بر صفر مقابل بایرن مونیخ به برتری رسید و پس از گذشت ۴۵ سال فاتح رقابت های لیگ قهرمانان اروپا شد. این در حالی است که خوزه مورینیو مربی این تیم به احتمال فراوان از فصل آینده در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو، مربیگری رئال مادرید را بر عهده خواهد داشت.

مورینیو در این خصوص گفت: من هنوز از طرح های آنها اطلاعی ندارم. قبل از اینکه مربی رئال مادرید شوم باید آنها را بدانم. در حال حاضر مربی اینتر هستم اما اگر قرار باشد بروم به رئال خواهم رفت چرا که این باشگاه همان چیزهایی را می خواهد که من می خواهم. همانطور که اینتر می خواست.

وی افزود: رئال مادرید باشگاهی است که جام های فراوانی می خواهد. اما بردن به پیراهنی که شما می پوشید نیست. پول هم به تنهایی نمی تواند شما را قهرمان کند بلکه باید شخصیت قهرمانی و همکاری داشت.

مورینیو با بیان اینکه می خواهد در عرصه مربیگری رکورد بزند، اظهار داشت: می خواهم تنها مربی جهان باشم که با سه باشگاه مختلف به عنوان قهرمانی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا می رسد. من چالش های بزرگ و سخت را دوست دارم.

/ 0 نظر / 13 بازدید