خوزه در مادرید: "زیباترین حس، قهرمانی با رئال است"

جلسه معارفه مورینیو درسانتیاگو برنابئو برگزار شد. ساعت ۱۳.۰۲ به وقت مادرید، مربی پرتغالی وارد سالن کنفرانس خبری ورزشگاه برنابئو شد و خورخه بالدانو، مدیر ورزشی باشگاه مادریدی نیز شانه به شانه او وارد سالن گردید.

مورینیو در حالی که لبخند زیبایی برلب داشت وارد سالن شد و برای حدود ۵ دقیقه منتظر ماند تا عکاسها، نخستین عکسهای او بعنوان مربی جدید تیم مادریدی را ثبت کنند.

در ابتدااین خورخه بالدانوبود که به صحبت پرداخت:« ژوزه مورینیو در ۴ سال آینده در رختکن تیم مادریدی خواهد بود. این افتخار بسیار بزرگی برای ماست که یکی از متشخص ترین و با پرستیژترین مربیان دنیا را در رختکن تیممان می بینیم. همه ما از حضورمورینیو در رئال مادرید بسیار راضی هستیم.»

پس از بالدانو نوبت به آقای خاص رسید که اولین جملاتش را به عنوان مربی جدید تیم مادریدی به زبان بیاورد.

مورینیو گفت:« روزبخیر. در ابتدا می خواهم بگویم که من خیلی به زبان اسپانیایی مسلط نیستم. صحبت کردن و آموختن زبان ایتالیایی باعث شده تا من زبان اسپانیایی را فراموش کنم و تنها به یک ماه زمان نیازدارم و پس از آن آماده صحبت کردن به زبان اسپانیایی خواهم شد.»

آقای خاص ادامه داد:« نمی دانم که آیا برای مربیگری رئال مادرید زاده شده ام یا نه ولی مطمئنم برای مربیگری در دنیای فوتبال به دنیا آمده ام و همیشه چالشهای بزرگ و مهم را بسیار دوست داشته ام.جذابیت رئال مادرید برای من، به خاطر تاریخ باقدمت، ناکامی های آنها در سالهای اخیر و توقعات بالا برای موفقیت است.رئال تیمی یکتاست و برای یک مربی و یا یک بازیکن بزرگ، عدم حضور در رئال به منزله جای خالی بزرگی در کارنامه ورزشی اش. خوشبختانه و به لطف تلاشهای صورت گرفته، کارنامه کاری من بسیار خوب است و اکنون مربی گری در رئال مادرید برایم به منزله افتخاری بزرگ است ولی زیباترین، زیباترین و زیباترین نکته، مربی گری یا بازی کردن در رئال نیست؛ بلکه زیباترین،زیباترین و زیباترین حس، قهرمانی با رئال است و این همان انگیزه و هدف من است.»

/ 2 نظر / 18 بازدید
ایمان

خیلی کثافتی حداقل بنویس از کجا پیچندی[عصبانی]

ناشناس

خیلی نا مردی[عصبانی]