گواردیولا : صحبت کردن از رئال ممنوع

روز پنجشنبه بازیکنان تیم کاتالان استراحت خواهند کرد و روز جمعه پپ در کنفرانس خبری شرکت می کند. مربی بارسلونا مصاحبه تمام بازیکنانش در آستانه دیدار ال کلاسیکو را لغو کرده است.

پپ گواردیولا، مربی بارسلونا نمی خواهد که هیچ یک از بازیکنانش در گفتگوهایشان پیش از دیدار حساس ال کلاسیکو مرتکب اشتباهی شوند و در همین راستا دستور داده که صحبت کردن در مورد دیدار شنبه شب ممنوع است.

در پایان دیدار سه شنبه شب ورزشگاه نوکمپ که با برتری بارسا مقابل آرسنال همراه بود، بازیکنانی که در کنفرانس خبری پس از بازی شرکت کردند، تمایلی برای صحبت کردن در مورد رئال مادرید نداشتند. آلوس تنها کسی بود که با لبخندی بر لب، اندک توضیحی در این رابطه ارائه کرد و گفت:« هیچ چیزی در مورد رئال نمی گویم، چرا که به ما اجازه صحبت کردن در این رابطه را نمی دهند.»

پیکه در مراسم معارفه کتابش "سفر رفت وبرگشت" نیز هیچ صحبتی از بازی ال کلاسیکو به زبان نیاورد و به نظر می رسد که او نیز گوش به فرمان مربی تیمش است. پیکه در ابتدا به زبان کاتالان و بعد به زبان اسپانیایی گفت:« بهتر است که در مورد بازی رئال- بارسا صحبت نکنیم.»

پپ گواردیولا جلسات مصاحبه های شخصی تک تک بازیکنان تیمش را که قرار بود پیش از برگزاری دیدار ال کلاسیکو انجام شود را لغو کرد. بدین ترتیب گواردیولا تنها کسی خواهد بود که پیش از دیدار ورزشگاه سانتیاگو برنابئو در این رابطه صحبت خواهد کرد و کنفرانس خبری مربی جوان بارسا، پس از تمرینات روز جمعه این تیم برگزار خواهد شد.

بازیکنان بارسلونا روز پنجشنبه به استراحت می پردازند و صبح روز جمعه تمریناتشان را از سر خواهند گرفت.

/ 0 نظر / 5 بازدید