کیوسک

آخرین دیدار شنبه شب رقابتهای بوندس لیگا با پیروزی پر گل بایرن مونیخ همراه بود. باواریایی ها در این دیدار به لطف گلزنی اولیچ، روبن و مولر موفق شدند تا میهمانشان هانوفر را شکست دهند و بدین ترتیب و با کسب سه امتیاز این دیدار بار دیگر به صدر جدول بازگشتند.

اولین گل این دیدار در دقیقه ۲۲ توسط اولیچ از راه رسید و آرین روبن، در دقیقه ۳۰ دومین گل بایرن را به ثمر رساند. مولر هم در دقیقه ۴۴ برای بار سوم برای تیم میزبان گلزنی کرد و نیمه اول این دیدار، با برتری ۰-۳ به پایان رسید. البته این پایان کار نبود و با آغاز نیمه دوم، اولیچ برای بار دوم برای بایرن گلزنی کرد.

تنها یک دقیقه بعد، روبن گل پنجم بایرن را به ثمر رساند و مولر (۶۲) و روبن (۹۰) گلهای بعدی را برای باواریایی ها به ثمر رساندند. روبن بار دیگر ثابت کرد که یکی از کلیدی ترین و موثرترین بازیکنان تیم باواریایی است و با هت تریک تماشایی اش هشداری هم به لیون داد.

ر پایان دیدارهای شنبه شب رقابتهای بوندس لیگا، بایرن مونیخ با ۶۳ امتیاز به صدر جدول بازگشت. شالکه ۶۱ امتیازی در رده دوم است و وردربرمن با پیشی گرفتن از بایرلورکوزن و با ۵۴ امتیاز خود را به رده سوم رساند. بایرلورکوزن هم با ۵۴ امتیاز در رده چهارم قرار گرفت.

نوشته شده در یکشنبه ٢٩ فروردین ۱۳۸٩ساعت ۱:۱۸ ‎ب.ظ توسط ایلا حقیقی نظرات () |قالب جدید وبلاگ پیچك دات نت