کیوسک

به دلیل بندی که در قرارداد مربی اسپانیایی قراردارد، اخراج این مربی هزینه های زیادی را برای سران آنفیلد در بر خواهد داشت و از همین رو مسئولان لیورپول قادر به برکناری مربی شان، به دلیل مسائل مالی مندرج در قرارداد او نخواهندبود.

بنا به گزارشی که در روزنامه میرر منتشر شده، مسئولان باشگاه لیورپول به دلیل شرایط مالی ای که در قرارداد بنیتس درج شده، نمی توانند مربی اسپانیایی شان را برکنار کنند.

این مربی اسپانیایی ماه مارس سال گذشته قراردادش را به مدت ۵سال تمدید کرد و در ازای هر فصل حضور در آنفیلد دستمزدی معادل ۴ میلیون پوند دریافت خواهد کرد. طبق بندی که در قرارداد بنیتس قرار ذکر شده، در صورتی که مسئولان لیورپول مربی سابق والنسیا از سمت خود برکنار کنند، می بایست در کمتر از ۲۴ ساعت، تمام دستمزد او را پرداخت نمایند.

این قرارداد زمانی به امضا رسیده بود که اوضاع لیورپول در رقابتهای لیگ برتر بسیار خوب بود و این تیم در جمع تیمهای برتر جدول قرارداشت و جزو صعود کنندگان به رقابتهای فصل بعد لیگ قهرمانان اروپا بود.

اکنون و پس از نتایج ضعیف لیورپول در ماه های اخیر، مدتی است که صحبتهایی در مورد برکناری بنیتس به گوش می رسد و پس از حذف لیورپول از رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا، جام حذفی باشگاه های انگلیس و لیگ کاپ، این شایعات پررنگ تر نیز شد ولی با توجه به شرایط اقتصادی مذکور در قرارداد بنیتس، این امر بعید به نظر می رسد.

قرمزپوشان در حال حاضر به دنبال کسب جایگاه چهارم جدول لیگ برتر هستند تا بتوانند مجوز حضور در رقابتهای فصل بعد لیگ قهرمانان اروپا را کسب کنند و البته امیدهایی نیز برای موفقیت در رقابتهای لیگ اروپا دارند و البته مشخص نیست که سرنوشت مربی این تیم باتوجه به نتایج اخیر و شرایط مالی ذکر شده در قراردادش به چه ترتیب خواهد بود.


نوشته شده در دوشنبه ٢٤ اسفند ۱۳۸۸ساعت ٥:٥٥ ‎ب.ظ توسط ایلا حقیقی نظرات () |قالب جدید وبلاگ پیچك دات نت